מחנכים ומורים בארץ ובעולם משקיעים מחשבה, עמל וזמן להתאים את מבנה בית הספר ואת תוכניות הלימודים לצרכים החדשים ולאתגרים שהמאה ה-21 מביאה ומחדשת.

ההשתלמויות והקורסים שאני מלמדת לפרחי הוראה ולמורים בפועל מציפים את האתגרים החינוכיים, החברתיים, הלימודיים, הערכיים והרוחניים שהמציאות מזמנת .תקוותינו כמחנכים להיות קשובים למתרחש ולהצליח לקשר בין תכני הלימוד ושאר הפעילויות המתרחשות בבית הספר ובין השאלות החלומות והעולם הפנימי של התלמידים.

ההשתלמויות פותחו בהשראת השתלמויות "לב לדעת": למידה נוגעת ללב והערכה משיבת רוח; לאור גישותיהם של סר קן רובינסון , פרופ' יורם הרפז ושיטת רג'יו אמיליו ("המורה השלישי") ומתוך ניסיון חיי כמורה. אני מלמדת כיצד ליצור בכל כיתה מרחבים מזמינים המאפשרים זוויות רבות: למידה פעילה, אותנטיות, בחירה, הפנמה, מעורבות, חשיבה, שאילת שאלות, שימוש במגוון אינטלגנציות, יצירתיות והעמקה. כל זאת במטרה לעורר מוטיבציה פנימית וצימאון דעת.

בכל מפגש בהשתלמות המרחב לובש צורה אחרת, המבטאת את הנושא הנידון, ומאפשרת למורים לחוות את צורת הלמידה שאנו מבקשים לגבש ולהנחיל לתלמידים.

אנו מחזקים את היסודות האיתנים והיציבים שלנו כמורים וכצוות, ומתוך כך מקבלים את האומץ לנסות דרכים חדשות וליצור את החיבורים וההתאמות בין תכני הלימוד, התלמידים, המורים והסביבה שבה הפעולה החינוכית מתפתחת וצומחת. 

לצפייה בקטלוג ההשתלמויות למורים הקישו כאן